Dotacja z UM Wola na boks

07 Sie

Z przyjemnością informujemy, że Urząd Miasta dzielnicy Wola udzielił naszemu Klubowi dotacji na zajęcia boksu, prowadzone przez Pana Zbigniewa Pisarskiego. Gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców Woli na nasze zajęcia. Nie ma różnicy czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną.  Nasze treningi są dla każdego. Tak więc wyjdź z domu, poruszaj się, poznaj nowych ludzi, przyjdź do „Kuźni” i zostań.

ZAPARSZAMY !!!

Mistrzostwa Mazowsza Młodzików 2018

26 Lis

Wczoraj KUŹNIA startowała na Mistrzostwach Mazowsza. Klub reprezentowało 4 zawodników: Misza, Bartek, Oskar i Filip. Wszyscy stoczyli ładne wali, a wygrywali przez przewagę techniczną albo na plecy. W wyniku tych walk Misza pokonał w pierwszej walce na plecy faworyta swojej kategorii wagowej zdobywając ostatecznie I m. Filip uległ dopiero w finale zajmując II m. Bartek uplasował się na III m. Oskarowi niestety po zaciętym boju , nie udało się wywalczyć medalu i ostatecznie zajął V m. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy walk i medali i życzymy sukcesów na kolejnych zawodach. 

Mistrzostwa Polski Młodzików – Krotoszyn 2018

26 Lis

W ubiegły weekend w Krotoszynie odbyły się VII Mistrzostwa Polski Młodzików. Nasz klub reprezentował Bartek, Filip i Oskar. W rezultacie Bartek i Filip uplasowali się na VII m. w swoich kategoriach wagowych. Niestety Oskarowi debiut na tak dużej imprezie się nie udał. Gratulujemy wygranych walk i wszystkim zawodnikom życzymy udanego startu za rok.

Zgrupowanie sportowe w Starym Kaleńsku 2018

25 Sie

W to lato kolejny raz pojechaliśmy do OSiR-u w Starym Kaleńsku. Ośrodek położony jest między jeziorem, lasem i polami. To idealne miejsce żeby odpocząć od miejskiego zgiełku. I tym razem tak było. Aktywnie spędzaliśmy czas na wodzie, pływając na kajakach czy deskach windsurfingowych lub bawiąc się na trampolinie wodnej. Na lądzie też było co robić. Graliśmy w piłkę nożną, przerzucankę, minigolfa czy kosza. Strzelaliśmy z łuku i wiatrówki. Na macie też byliśmy. W czasie wolnym dzieciaki biegały bawiąc się w chowanego- zabawa stara jak świat a nadal cieszy. Nie zabrakło nas też w powietrzu- na ściance wspinaczkowej czy miasteczku linowym. Wyjazd zaliczamy do udanych i już nie możemy doczekać się kolejnego obozu.

Gwardyjska Gala Zapaśnicza 2018

10 Lip

Wczoraj nasi podopieczni startowali na Gwardyjskiej Gali Zapaśniczej. Na 10 startujących osób, wróciliśmy z 7 medalami. Maja zajęła 2 m. Maciek- największy kurczak w klubie był 1 m. Kuba po kilku ładnych walkach zajął 2 m. Bartek w finale uległ Ukraińcowi, zajmując 2 lokatę. Janek miał jednego przeciwnika w wadze, który okazał się lepszy (2m), Filip stanął na 3 m. Kolejny raz niepokonany okazał się Misza wygrywając swoją kategorię wagową. Klub reprezentował także nasz najmłodszy- Artur, starszy Bartek i najstarszy Kuba. Niestety nie udało im się zdobyć medalu.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

Ogólnopolski turniej zapaśniczy dzieci i młodzików „WIR- SHARK” w Łodzi.

05 Cze

Dziś pojechaliśmy walczyć do Łodzi w I Ogólnopolskim Turnieju WIR-SHARK dzieci i młodzików. Kuźnię reprezentowało 10 zawodników i jedna zawodniczka. Wszyscy stoczyli dobre walki, zajmując odpowiednio:
1m Misza Mazur
2m Filip Gumiński, Maciek Górnicki, Kuba Jóźwiak, Bartek Brożyna
3m Maja Ochelska, Franek Solecki i Oskar Zawadzki.
Poza podium uplasował się Oliwier Karlicki, Oskar Judka i nasz najmłodszy reprezentant- Artur Rzepiejewski. 
Drużynowo zajęliśmy 5m.
Gratulujemy wszystkim startujący.

Obóz zimowy Poronin 2018

05 Cze

W czasie ferii zimowych nie nudziliśmy się. Pojechaliśmy do Poronina szlifować formę i nacieszyć się śniegiem którego w Warszawie brakuje a tam jest aż nadto. Zaczynając od początku: podróż przebiegła nam bez problemu- nikt nic nie zgubił i nikt nie wymiotował  🙂   W Poroninie dotarliśmy do naszej kwatery, gdzie przywitała nas sympatyczna gospodyni, która nigdy nie odmówiła nam dokładki, a naprawdę dobrze gotuje. Poronin to nieduże miasteczko, ale my się nie nudziliśmy. Jeździliśmy na jabłuszkach, nartach, graliśmy w koszykówkę i piłkę nożna w pobliskiej szkole, zaliczyliśmy Aquapark w Zakopanem (2,5 godziny śmigania po mega zjeżdżalniach) oraz matę zapasniczą. Poranne rozruchy dały nam w kość. Jak to się mówi- co nas nie zabije to nas wzmocni …Cały wyjazd uważamy za udany. Śmiem tak twierdzić po rozmowach o obozie letnim w podróży powrotnej. Tak więc w lato widzimy się w Starym Kaleńsku.

Do zobaczenia.

 

Turniej Mikołajkowy 2017

10 Gru

Dnia 09.12.2017 rozegrano Turniej Mikołajkowy dla dzieci w zapasach w stylu wolnym. Podopieczni trenera Łukasza Gumińskiego dzielnie walczyli o miejsca medalowe, zdobywając:

I m – Maja Ochelska i Kuba Jóźwiak

III m -Oskar Zawadzki, Oliwier karlicki, Jan Domeradzki i kacper Dymek

V m – Szymon Łukasik i Artur Filipowicz

Klub drużynowo zajął VI m na 15 startujących klubów.